Ayağımın kırılması nedeniyle okula gidemedim, heyet raporlarına rağmen sınıfta kalır mıyım?

88 gösterim
28 Mayıs 2012 misafir sordu
8 Haziran 2012 düzenledi
S.a kardeşim ben 12.21.2012'de ayağım kırıldı ve platin taktılar şuan da platin duruyor 2.dönem okula hiç gitmedim hep heyet raporu verdim ama müdür bana dedi sen sınıfta kaldın diyor sizce ben sınıfta kalacak mıyım ? çünkü ben okula gidemiyorum sağlık sorunları nedeniyle

6 Cevap

+2 oy
1 Haziran 2012 misafir cevapladı
sınavlara girmedi isen sorun olabilir . ama sınavlara sokmaları gerekir diye düşünüyorum en azından .. yine de milli eğitim bakanlığına başvur bence .. hem heyet raporunu neden aldın ? cidden okula gidemeyecek durumda mısın ? eğer keyfi yere aldı sen sınıfta kalma riskin var ama zorunlu olarak aldı isen yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum .

inşallah sorun çıkarmazlar ..
+2 oy
13 Aralık 2012 directionerela cevapladı
müdüre 2 tane çakasım geldi rapor varsa kalamazsın manyak mı o???? ama derslerden geri kalmamak için ders çalış girmediğin sınavlar falan varsa gir ve tamamla :) çalışkan bi öğrenciysen zaten dünden torpillisin de sen yine de bunları yap canım :)
+2 oy
27 Şubat 2013 MUSTAFA08 cevapladı
hayır kalmassın bu arada geçmiş olsun
+2 oy
28 Mart 2013 sınıfbirincisi cevapladı
Geçmiş olsun bi de heyet raporu verdiysen kalmazsın galiba :)))

Bu arada I Love You 1D
+1 oy
1 Nisan 2013 AYHANT cevapladı
Geçmiş olsun şuan iyi misin ?
Kalmazsın sınıfta.
0 oy
5 Aralık 2015 misafir cevapladı
bana da araba çarptı . yaklaşık 3 ay falan okula gidemedim ağrıdam kendimi duvara vuruyordum ve bel aşağısını hareket ettiremiyordum , çok şiddetli ağrılar oldu dayanılamayacak biçimde. daha sonra hep rapor verdiler sınavlara giremedim çok başarılıydım çok önemli sınavları kaçırdım , psikolojim tamamen bozulmuştu ,  iyileşim süreci 2 yıl falan olucak . henüz 1. yılındayım resmen öğrenim hayatım mahfoldu arabayı çarpanları heenüz bulamadık hayatımın en acı durumuydu bu ama okulumuzun öğretmenleri müdür ailem ve arkadaşlarım hep yanımda oldular . yürüyemiyorum 3 ay sonra ameliyat olucam tekerlekli sandalyeyleyim şuan . sizin müdürünüze de burdan çakasım geldi ne biçim bi şey bu yaa?!
Okula Destek'e hoş geldiniz!

Sorun, cevaplayın ve okul eğitiminize destek olan soru-cevap platformumuzu geliştirin.

Teşekkürler!
...