Google Translate çevirisi yapmadan, aşağıdaki metni çevirebilecek olan var mı?

78 gösterim
3 Kasım 2012 misafir sordu
13 Kasım 2012 ThinkerBeLL yeniden gösterildi
Verilen kelimeleri boşluklara getirin,ve sonrada metnin türkçesini yazın.

attend- attitude- avoid- brand -casual- confidence-dress code- expect -fashionable- invest- judge- respectable-stereotypes- staff- torn

1 I like to wear a suit for work. I think it’s important to wear something________  at work. However, at home I usually wear_______clothes like jeans or a tracksuit.

2   I try to listening to the________that people have of different countries. I know it often rains in Britain but I'm sure people don’t spend all their time walking around under an umbrella!

3   There are rules about clothes for the people that work in my company. The________says all________must wear suits.

4    My boss thinks it’s fine if we wear T-shirts and jeans, but they must be clean and they can’t be________or have holes in them! He says that if someone is dirty and untidy, it shows a bad   to their work.

5   When he________the interview, he came to the office in very nice clothes. We thought he was perfect for the company and we________      him to be a good worker. However, he was terrible! I'm not going to________people by their appearances any more!

6    People today want to be________and dress in the most popular clothes. They are also happy to pay for expensive clothes just because they have the name of a famous ________on them!

7   I read in a magazine that good clothes can give you            ________ and make you feel you can do things well. So I’m going to________some money in a few new suits and buy some expensive shoes, too!

4 Cevap

0 oy
4 Kasım 2012 misafir cevapladı
Ödevini Bize Yaptırma !:..
+1 oy
5 Kasım 2012 misafir cevapladı
ben çeviririm sonra sana gönderirim
0 oy
5 Kasım 2012 misafir cevapladı
Verilen kelimeleri ve boþluklara getirin, sonrada metnin türkçesini yazýn.

devam-tutum-kaçının-marka-rahat-güven-kıyafet-beklemek-moda-invest-yargıç-saygın-basmakalıp-personel-yırtılmış

1 Ben iş için bir takım elbise giymek gibi. Ben iş yerinde something________ giymek için önemli olduğunu düşünüyorum. Ancak evde kot veya bir eşofman gibi ben genellikle wear_______clothes de.

Ben the________that insanları dinlemeye çalışın 2 farklı ülke var. Ben İngiltere'de sık yağmurlar biliyorum ama insanların bir şemsiye altında dolaşırken tüm zaman harcamak yok eminim!

3 benim şirkette çalışan insanlar için kıyafet ilgili kurallar vardır. The________says all________must takım elbise giyerler.

4 Patronum T-shirt ve kot pantolon giymek varsa sorun değil, ama onlar temiz olmalıdır düşünüyor ve onları delik var be________or olamaz! Birinin kirli ve düzensiz ise, onların iş için kötü gösterdiğini söylüyor.

He________the röportajda, o çok güzel giysiler içinde ofise geldi 5. Biz o şirket ve we________ ona iyi bir işçi olmak için mükemmel olduğunu düşündüm. Ancak, o korkunç oldu! Artık kendi görünüşe göre to________people gitmiyorum!

6. İnsanlar bugün en popüler giysileri elbise be________and istiyorum. Onlar onlara ünlü ________ adını var sırf da pahalı giysiler için ödemek mutluyuz!

7 Güzel giysiler sizi ________ vermek ve size iyi şeyler yapabilirsiniz hissettirecek bir dergide okudum. Ben de birkaç yeni takım elbiseli to________some para gidiyor ve bazı pahalı ayakkabı satın ediyorum!

Kaynak:
0 oy
3 Nisan 2014 BERFİN XD cevapladı
Verilen kelimeleri boşluklara getirin,ve sonrada metnin türkçesini yazın.

katılmak - tutum - önlemek - marka-casual - güven-kıyafet - beklemek-şık - yatırım - hakem - saygın-kalıplar - personel - yırtık

1 ben giymek gibi bir takım çalışması. Ben giymek için önemli olduğunu düşünüyorum something________ iş başında. Ancak, ben genellikle evde wear_______clothes gibi bir kot pantolon ya da eşofman.

2 dinlemeye çalışıyorum the________that farklı ülkelerdeki insanlar. Biliyorum genellikle yağmur ingiltere'de değil, eminim her zaman geçiren insan yok etrafında yürüyen bir şemsiye altında!

3 kurallar vardır insanlar için kıyafetler hakkında benim şirket iş. The________says all________must giyiniyor.

4 patronum olduğunu düşünüyor olsaydı iyi giyeriz T-shirt ve kot pantolon, ama onlar temiz olmalı ve onlar be________or içinde delikler var! Diyor ki eğer birileri kirli ve düzensiz, kötü gösteriyor almışlardır.

5. ne Zaman he________the röportajda, o geldi, büro için çok güzel elbiseler. Biz düşünüş o was mükemmel ve şirket için we________ olması için ona iyi bir işçi. Ancak, o korkunç oldu! Ben gitmiyorum to________people tarafından herhangi bir görünüşleri daha fazlası!

6 Kişi bugün için istiyorum be________and elbise en popüler giysi. Onlar da ödemek için mutlu pahalı kıyafetler var sırf adını ünlü bir ________on onları!

7 okuduğum bir dergi iyi giysi verebilir ________ hissettirmek ve iyi şeyler yapabilirsiniz. Bu yüzden gidiyorum to________some birkaç para ve yeni giysiler satın almak biraz pahalı ayakkabıları, çok!
Okula Destek'e hoş geldiniz!

Sorun, cevaplayın ve okul eğitiminize destek olan soru-cevap platformumuzu geliştirin.

Teşekkürler!
...