Masa yapımındaki aşamalar nelerdir?

158 gösterim
13 Şubat 2013 misafir sordu
14 Şubat 2013 nötrino düzenledi

1 cevap

+1 oy
14 Şubat 2013 nuriye42 cevapladı
Masa Yapılırken Hangi Aşamalardan Geçer
Depolama Bir Kitaplık, Dolap, Sandık, Dolap, Antika Kabine, Çin Kabine, Kuaför, Çekmeceli Dolap Içerebilir, Dosya Dolabı, Portmanto, Şapka Standı, Büfe, Armoire Ve Dolap.
Oturma Veya Bir Yatak, Sandalye, Bank, Kanepe / Divan, Sevgi Koltuk, Kanepe, Tabure / Osmanlı Ve Dışkı Içerebilir Uzanmış.
Düz Üzerinde, Yemek, Vb Bir Masa, Sehpa, Masa, Sehpa Ve Portatif Masa Içerebilir Yazmak Yüzeyler Sağlamak.
Muhtemelen Ilk Adet Talep Tarihsel Göğüs, Sandalyenin Dışkı (Prototip Vardı) Olması, Masa Ve Yatak. Mobilya Ahşap, Metal, Deri, Plastik Ve Kumaş Gibi Birçok Malzeme Kullanılarak Yapılabilir. Kabini Ve Kabine Yapma Bilgi Birikiminiz Mobilya Yapımında Kullanılan Şti.

Fonksiyonu (Pratiklik Ve Kullanım) Mobilya En Önemli Olduğu Belirli Mobilya Parçaları Düşünmeye Başlar. Nasıl Aile Odası Kullanacak? Bir Göz Evcil Hayvan Var Mı? Kim Saat Video Oyunları Oynamak Olacak Ne Uzanmanız Gençler? Tüm Spor Etkinlikleri Için Geniş Ekran TV Odanın Odak Noktası Olmalı Mı? Deri Döşeme … O Sizin Için?

Yemek Odası Düşünün, Sizi Ağırlamaktan Ve Oyalanmak Gibi Yapın Sonra Konuşma Ve Dostluk Için Akşam Yemeği? Eğer Öyleyse Yemek Sandalyeleri Rahat Olmalıdır Satın Don’t Eğer Onlar Değildir.

Mobilya Birçok Farklı Stilleri Vardır. Yaşam Alanı Dekorasyon Kişliliğinizin Kişisel Bir Ifadesi Hakkında Bir Ifadedir. O You, Ormanları Ve Renkler Ne Lütfen Ne Gibi Biliyorum Önerilir, Ne En Iyi Bireysellik Ifade Eder. Evinize Bir Tarafsız, Sakin, Düzenli, Çağdaş Hissi Gibi Olursa, Büyük Olasılıkla Rahat Olmayacak Bir Rahat, Renkli Ülke Karmakarışık Ortamı.

Antik Çağda Çağdaş Döneminde, Mobilya Tasarım Ve Imalat Kadar Kültür Ve Medeniyetin Bir Ifadesi Yukarıda Mobilya Getirmektedir Ve Sadece Fonksiyonel Açıdan Ötesinde.

İlgili sorular

2 cevap 223 gösterim
2 cevap 808 gösterim
1 cevap 40 gösterim
Okula Destek'e hoş geldiniz!

Sorun, cevaplayın ve okul eğitiminize destek olan soru-cevap platformumuzu geliştirin.

Teşekkürler!
...