Gelecekte kullanılabilecek iletişim araçları neler olabilir?

9,576 gösterim
19 Şubat 2013 buse cagislar sordu
19 Şubat 2013 nötrino düzenledi
gelecekte  kullanılabilecek bir iletişim aracı (proje ödevim) fikirlerinizi bekliyorum.

5 Cevap

+3 oy
19 Şubat 2013 nuriye42 cevapladı
İLETİŞİM ALANINDA YAŞANACAK OLAN GELİŞMELER

Altınçağ'da yaşanacak olan gelişmelerden biri de iletişim alanında olacaktır. O dönemde dünyanın dört bir yanındaki insanlarla çok hızlı ve çok çabuk haberleşme sağlanabilecek, bilgi alışverişinde bulunulacaktır. Özellikle de uyduların haberleşme alanında sağladığı kolaylıkların tüm insanların kullanımına sunulmasıyla haberleşmede çok büyük bir hız kazanılacaktır. Sesle haberleşmenin yerini telefon edenlerin hem sesini hem de üç boyutlu görüntüsünü yansıtan holografik telefonlar alacaktır.
+3 oy
19 Şubat 2013 nuriye42 cevapladı
sorunun cevabı yok
0 oy
17 Şubat 2015 sema1453 cevapladı
Burada ilk akla gelen soru iPhone’um var, tablete ve dolayısıyla iPad lerden birine ihtiyacım var mı? Bu tabiki yaptığınız işe ve ihtiyaçlarınıza göre değişecektir. Ancak ortada bir gerçek var ki tablet satın alacaksanız mümkün mertebede Apple ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu makalede neden Apple ürünleri ve özellikle de iPad Mini’yi tercih etmeniz gerektiğini anlatacağım.

Çevrenizdeki arkadaşlarınızı, iş çevrenizi bir düşünün. Akıllı telefonda iPhone, tablette ise iPad lerin daha popüler olduğunu zaten fark edeceksiniz. (Azınlığı göz ardı ediyor ve kendi düşüncelerimizi aktarıyoruz)

Tablet dünyası aslında çok zorlu bir denklem de değil. iPad lerin çok başarılı olduğu bir gerçek. Ülkemizde Çin’den gelen ucuz tabletler, tablet pazarının %40′lık bir kısmını oluşturuyor. %40 civarlarında da iPad’in satıldığını biliyoruz, geriye kalan %20′lik bir kesim var ki, onlar da iyi markaların iyi modellerini kullanıyorlar, örneğin Samsung Galaxy tab gibi.

Tablet alırken nelere dikkat etmeliyim?
0 oy
17 Şubat 2015 60KalbiniBana cevapladı
Böyle cebimize cip gibi bişey koyarız (Küçük olcak) Üstüne bastığımızda böyle sadece bizim bir gözlük takarak görebileceğimiz bir ekran belirir. (Bunu herkes görsede olabilir) İşte Oradan siteleri gezeriz falan güzel olur. Ayrıca Otomatik sallanan salıncak çocuklar için güzel olabilir haa bide çocuklar için kaydıraktan kayınca yukarı .çıkmak için  ışınlanma icat edilebilir bizim içinde güzel olur bu. Uzaya açılmak için Ultra Uzay Gemisi yani özellikleri falan çok daha iyi olan bi uzay gemisi icat edilebilir.
0 oy
29 Mart 2015 Berşan Sarı cevapladı
Bence cevap yok

İlgili sorular

0 cevap 23 gösterim
2 cevap 212 gösterim
7 Mart 2015 her aşk bir gün biter sordu
2 cevap 209 gösterim
1 cevap 84 gösterim
Okula Destek'e hoş geldiniz!

Sorun, cevaplayın ve okul eğitiminize destek olan soru-cevap platformumuzu geliştirin.

Teşekkürler!
...