Mimarlık eğitiminde üniversitenin önemi nedir?

103 gösterim
15 Temmuz 2013 misafir sordu
15 Temmuz 2013 nötrino düzenledi

3 Cevap

0 oy
15 Nisan 2015 BERENSU yardım cevapladı
İç Mimari ve Dekorasyon Eğitimi Nedir?
Günümüzün gelişen beğeni dünyasında önem kazanan ve yaşam şartlarının getirdiği uzun saatler geçirdiğimiz iç mekanın tasarımı artık aranan bir değerdir. Tek düze olanın yerini öznelliğin almasıyla mekan düzenlemede uzmanlara daha çok ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. İşte bu noktada Bilişim Meslek Akademisi bu mesleki ihtiyacı karşılayacak bireyler yetiştirmeyi amaçlayan ders içerikleriyle İç Mimari ve Dekorasyon Bölümü ile sizlere ve sektöre çözüm sunmaktadır. İç Mimari ve Dekorasyon Bölümü meslek edindirme amaçlı Akademik ve Tam zamanlı bir bölümdür.

*Eğitimlerimiz İstanbul Bakırköy ve Ankara Kızılay Şubelerimizde verilmektedir.

İç Mimari ve Dekorasyon Eğitimine Kimler Katılmalıdır?
İç Mimari ve Dekorasyon Mesleğine yatkın ve yeteneği olduğunu düşünen fakat farklı nedenlerden dolayı bu bölüme gidemeyenlerin hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunar. Lise mezunu veya üniversite mezunu olan ancak istediği mesleği yapamayanların yanı sıra eğitiminde kendisini yetersiz bulup kendisini geliştirmek, güncellemek isteyenlerin katılabileceği bir akademik meslek edindirme programıdır. Kendinize uygun ve sevdiğiniz bir alanda iş yaparak hem mutlu hem de başarılı olarak hayatınızdaki hayallerinize kavuşma şansını yakalamak isteyenler katılmalıdır.

İç Mimari ve Dekorasyon Eğitiminde Öğrenci Seçimi Nasıl Yapılır?
Akademik Programlara katılmak isteyen adaylara öncelikle Kariyer Uyumluluk Testi uygulanarak, kişinin yapısına uygun bölümü seçmesi sağlanmaktadır. Kariyer uyumluluk testi  sonrasında yapılan mülakat ile sağlıklı bir rehberlik hizmeti ile bölüm seçilmekte ve doğru yönlendirmeyle doğru bir başlangıç yapılmaktadır.
0 oy
8 Haziran 2016 Stone Panel cevapladı
0 oy
22 Ağustos 2016 Yeni Mimar cevapladı
http://www.stonepanel.com.tr

Stone Panel, taş kaplama , taş duvar kaplama, tuğla paneller, tuğla görünümlü paneller, ahşap görünümlü paneller, brüt beton paneller, brüt beton görünümlü paneller, dekoratif taş paneller, kültür tuğlası, duvar panelleri, taş duvar kaplama, dekoratif tuğla duvar, taş duvar , bahçe taş duvar, dış cephe taş kaplama, bahçe duvar taş kaplama, taş paneller, iç cephe taş kaplama, dış cephe kaplama, antik tuğla, osmalı tuğla, istanbul tuğla, taş uygulama, duvar kaplama, duvar dekorasyon, üç boyutlu dekoratif duvar kaplaması ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz.
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir. Tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile hizmetiniz’deyiz..

İlgili sorular

0 cevap 125 gösterim
23 Mart 2012 misafir sordu
3 cevap 108 gösterim
29 Şubat 2012 misafir sordu
1 cevap 42 gösterim
3 cevap 66 gösterim
19 Aralık 2012 misafir sordu
4 cevap 275 gösterim
Okula Destek'e hoş geldiniz!

Sorun, cevaplayın ve okul eğitiminize destek olan soru-cevap platformumuzu geliştirin.

Teşekkürler!
...